English
Haberler - Güncel » JCAM Tıp Bilim Ödülleri (23.06.2016)

JCAM Tıp Bilim Ödülleri: JCAM Yayın Kurulu her yıl tıp bilimine önemli katkıda bulunan başarılı ve seçkin bilim insanları ile eserlerine değişik kategorilerde ödül vermektedir. Bu ödüller Scientist of the Year, Physician of the Year, Editor of Year, Researcher of the Year, Young Scientific Researcher Award, Yusuf Peker Best Article Award ve Kunter Balkanlı Book Award adında verilmektedir.

Kimler Başvurabilir: Tıp bilim alanlarına uluslararası düzeyde katkılarda bulunmuş gerçek kişi ve eserleri ödüle  aday olabilir. JCAM Yayın Kurulu Üyeleri veya Bilim İnsanının kendisinin adayları teklif edebilir. Yine dergimiz takip eden tüm okuyucularımız adaylarını secretary@jcam.com.tr eposta adresi üzerinden dergi sekretaryasına iletebilirler.

Değerlendirme Kriterleri: JCAM Tıp Bilim Ödülü'nün verilmesinde bilimsel faaliyetler bir bütün olarak değerlendirilir. Adaylarda, bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmuş olma koşulu aranır. Ödülün taktir edilmesiyle ilgili nihai karar JCAM Yayın Kurulu tarafından verilir.